Movies
Ratings
352
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5