Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5