Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5