Movies
Ratings
325
The Life of David GaleRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0