Movies
Ratings
90
WitRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 1.0
As OneRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 0.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5