Series
Ratings
56
Loki Season 2Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0