Movies
Ratings
797
Death RaceRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.5
Charlotte's WebRated ★ 4.5
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0