Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5