Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5