Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5