Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 5.0- BossRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0