Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5