Movies
Ratings
449
AssassinationRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 4.5
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Cruel StateRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0