Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5