Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5