Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0