Titles you rated
The Little HoursRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.0
Aroused by GymnopediesRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Cruel StateRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5