Movies
Ratings
222
Black SwanRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 3.5
Ashes of TimeRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
A Good YearRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0