Movies
Ratings
131
The Drug KingRated ★ 2.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0