Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
The Wolf's CallRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0- 1818Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Apollo 13: SurvivalRated ★ 3.0
Jurassic ThunderRated ★ 0.5
The WalkRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5