Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5