Movies
Ratings
57
Our TimesRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0