Movies
Ratings
16
HerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0