Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5