Movies
Ratings
144
AlliedRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Memories of TomorrowRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5