Movies
Ratings
178
The PianistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0