Movies
Ratings
73
Jurassic WorldRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Battleship PotemkinRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Police Story 2Rated ★ 3.5
White VengeanceRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5