Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 1.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 4.0
Postman to HeavenRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
The MythRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0