Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The DaysRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5