Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Great InheritanceRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Alien SamRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Suspicious FamilyRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0