Movies
Ratings
614
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5