Series
Ratings
15
IRISRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5