Titles you rated
Enemies In-LawRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0