Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
CandymanRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 2.5