Movies
Ratings
848
The RosesRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
RunRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The LodgeRated ★ 2.0
The BabadookRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0