Titles you rated
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
WaywardRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Nearly Normal FamilyRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0