Movies
Ratings
275
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
TruthRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5