Titles you rated
The World of ApuRated ★ 4.5
AparajitoRated ★ 5.0
Pather PanchaliRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 5.0
BiutifulRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
All That JazzRated ★ 4.5
El TopoRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5