Movies
Ratings
658
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
LionRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0