Movies
Ratings
578
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
DreddRated ★ 2.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
True LegendRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5