Series
Ratings
37
Something in the RainRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0