Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
YoloRated ★ 3.5- Time to Be StrongRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5