Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0