Movies
Ratings
150
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5