Movies
Ratings
924
SupermanRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Smile 2Rated ★ 3.5
Strange DarlingRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
DogManRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.5