Titles you rated
Black DovesRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
DevsRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 4.0
Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 3.5- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0