Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
Love Will Save UsRated ★ 3.5
Together 99Rated ★ 3.0
TigersRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
TarRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 3.0
Back to BurgundyRated ★ 2.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0