Titles you rated
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0