Movies
Ratings
159
Nappily Ever AfterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Antonia's LineRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.0