Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5